YÜRÜYEN YOLLAR

Moving walkways, Singapore's Changi International Airport

yürüyen yolları maksimum düzeyde emniyet, güvenilirlik ve maliyet etkinliği sağlar ve sunar. Yürüyen Yollar, 800 mm veya 1000 mm standart palet genişlikleriyle 0,5 m/san. nominal ulaştırma hızında 6 metreye kadar yüksekliklere kaldırma olanağı sağlamaktadır. Abar yürüyen yolları, günlük kullanımda en yüksek derecede kullanıcı emniyetini sağlar ve kırılmaz camdan yapılmış parmaklık ve korkuluklar gibi emniyet özellikleri sunar. Abar’ ın öncü teknolojisi etkili ve güvenilir yürüyen yolları hareketli ve sorunsuz hale getirmektedir. Abar havalanları, alışveriş merkezleri ve transfer sistemleri için optimal çözüm sunmak maksadıyla ticari ve ticari olmayan tüm uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Abar kamu tipi yürüyen yollar, havalimanları ve toplu ulaşım mekanlarında insanların ve bagaj arabalarının hareketi için geliştirilmiştir.

Yürüyen Yollar: 0º ilâ 6º eğimde, 120 metreye kadar mesafeler için, 0,5 m/s, 0,6 m/s ve 0,75 m/s hızlarda ve 1000 mm, 1200 mm ve 1400 mm palet genişlikleriyle sunulmaktadır.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Sohbet