YÜK ASANSÖRÜ

509f4bb1

YÜK ASANSÖRÜ, fabrika, depo, mağaza gibi katlar arası yük ve eşya taşımada kullanılır. Kuyu tipi, seyir mesafesi gibi kriterlere göre hidrolik ya da elektrik motoru tahrikli olarak üretilebilirler.

Kullanım amacı ağır yük ve eşya taşıma olduğundan, kabin, kapı, makine-motor ve hidrolik ünite gibi komponentler, yük taşımaya ve ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanmalı ve projelendirilmelidir.

Bina tipi, kullanım amacı, bina trafik hesabı gibi teknik incelemeler sonucunda yapılacak projeye göre, 630 kg, 22.000 kg arasında yük taşıma kapasitesine, 0,25 m/s, 2,0 m/s arasında seyir hızına sahip özelliklerde olabilir.

Asma katlara, bodrum katlarına veya çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine verimli, rahat ve güvenli erişim sağlar.Yük Asansörleri 100 Kg veya 15000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır. Tek Kolonlu, Çift Kolonlu ve Dört Kolonlu tahrik düzenli olarak imal edilir. Yük asansörlerinde en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır. Yine insan asansörleri de olduğu gibi yük asansörlerinde de ‘’Opsiyonel’’ özellikler seçilebilir. Seyir mesafesinin gözetmeksizin yük asansör çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. 
 

×

Powered by WhatsApp Chat

× Sohbet